Beafit


BODY SHAPE

     Body Shape ileri teknoloji ile Avrupa birliğinde üretilmiş yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Klasik yürüyüş bandının yaklaşık 4 katıdır.Klasik koşu bandı üzerinde bir yandan yürür veya koşarken diğer yandan vakum  , infrared, ozon ve kolojenin etkileri ile birlikte haftada 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz. 

     Bu cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gitmeye vakti olmayanlar için de idealdir.

     İçerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji  tüketimini  arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel inceme vücuttan su kaybı  ve kilo kaybı sağlar.
 

     Body Shape ile yarım saate 1500 kalori harcamak mümkün.
 

İçindeki teknolojiler

  • Kabin içi vakum 
  • Ir infrared
  • Led kolojen elektro gençleştirme
  • Aromaterapi
  • Kromoterapi
  • ROLL SHAPE 

   
        Roll sahpe, uzak doğu masaj tekniğinin günümüze uyarlanmış halidir. Kan dolaşımını arttırarak selülitin giderilmesini sağlar. Roll Shapein en büyük özelliği sıkılaşma sağlamak selüliti yok etmek ve vücut kusurlarının azalmasına yardımcı olmasıdır.
  

CYRO LİPOLİZ 

     Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurarak işlevsşz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel cilt soğutma yöntemidir.Uygulama yapılacak bölgedeki yağ dokuyu dondurup kavitasyon ile vücuda dağılmasını sağlar.
  

G – 5

     Ritmik bir masaj aleti olan özel  cihazı ile uygulanan hızlı titreşimlerle sıkılaşmayı sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır.G- 5 ile portakal kabuğu görünümünü giderir.cilt sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyet  kazandırır. G5 kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça etkilidir.

     6 – 8  seansta gözle görülür bir etki yaratır 
  

BODY MASTER 

     Body Master ile kas kalitesini arttırmak mümkün !

     Body Master uygulama yapılan bölgedeki kas hareketlerini ve yoğunluğunu artırır.

     Sarkmadan, kas kaybetmeden, sıkılaşarak kilo vermek istiyorsanız  Body Master sizleri bekliyor !
  

LENF DRENAJ  

     Ödem problemine son !

      Lenf Drenaj kan dolaşımını ve lenf sistemini harekete geçirerek vücuttaki fazla suyu uzaklaştırır
  

LAZER EPİLASYON

     Buz lazer lazer epilasyon uygulamalarının en acısız en hızlı ve en son teknolojisidir. Alexandrite diode ve Nd-YAG lazer dalga boylarının birleştirilmiş halidir. Masaj konforundave kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz. 
  

Hydrafacial aqua peeling  ve Striort çatlak

     Farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre uygulanabilen yoğun ve derinlemesine cilt temizleme cihazıdır. İnce çizgilerin kırışıklıkların tıkanmış ve büyümüş ggözeneklerin yağlı cilterin lekeli ciltlerin görünümünü iyileştirebilir. Ölü deri hücrelerini kaldırmaya yardımcı olan bir aletle cildi oksijenli ve vitaminli solüsyonlarla temizle uygulamasıdır. 

Ramada By Wyndham Tekirdağ
Malkara Yolu Üzeri 2. Km
Süleymanpaşa Tekirdağ Türkiye
Tel. +90 (282) 229 29 29
E-mail: info@ramadatekirdag.com
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin
Fırsatlardan Haberdar Olun
E-Posta Adresinizi Bildirin Etkinlikleri Önce Siz Öğrenin
This property is operated by ERD Hotel Management, Tourism and Investment Inc. under licence agreement with Ramada Woldwice Inc.