vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
vitrin
HOŞ GELDİNİZ

RAMADA BY WYNDHAM TEKIRDAG

 

Sürdürülebilir Turizm ve Yeşil Yıldız Sertifikasına sahip Ramada by Wyndham Tekirdağ şehrin merkezinde, panaromik Tekirdağ şehir ve deniz manzarasına sahip, beş yıldızlı lüks bir oteldir. Plajlara, şehir merkezine, bağlara ve turistik alanlara dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Otel, farklı tarz ve manzaralarla dizayn edilmiş 129 oda, bölgenin şarapları lezzetlerine sahip Panora Wine and Grill restoranı, etkinlik odaları ve balo salonu da dahil olmak üzere 10 ila 1200 kişi kapasiteli çeşitli toplantı alanlarını sizlere sunmaktadır.

Etkinlik planlamacılarından oluşan bir ekip, Ramada By Wyndham Tekirdağ'da mükemmel bir düğün, özel davetlerinizi düzenlemenize yardımcı olmak için hazırdır Beafit Wellness ve Spa Merkezi, lüks uygulamaları, profesyonel bakım ve terapi seçenekleri misafirlerine rahatlatıcı bir tecrübe yaşatmayı vadediyor. Merkezimiz, fitness, kapalı havuz, açık havuz, aquapark, jakuzi, 2 adet hamam, sauna, masaj odaları, solaryum, rollshape , body shape ve kişisel bakımlar ile dinlenme odalarından oluşmaktadır.

Konaklamanız süresince otomobil, motorsiklet, bisiklet için güvenli park alanları bulunur. Engelli parkı ve açık havuza asansörle ulaşabilirsiniz. Otel bünyesinde altı adet elektrikli hızlı şarj istasyonu, ücretsiz bisiklet hizmeti sunulur.