Düğün


Yaşamınızdaki yeni başlangıçlara yelken açarken, Ramada Tekirdağ Hotel ekibi olarak deneyimlerimiz ve uluslararası misafirperverliğimiz ile bütünleşen çalışma prensibimiz ile size düğün paketlerimizi sunmak ve mutluluğunuzu sizlerle birlikte yaşamak isteriz.

Hayallerinizin düğünü için seçiminiz ister aile ve arkadaşlar arasında samimi bir davet, ister 700 kişilik ziyafet düzeninde muhteşem bir düğün yemeği ya da 1000 kişilik şık bir kokteyl olsun, kusursuz ve özel bir gün geçirmeniz için tüm ekibimiz hizmetinizde olacak.

Düğün menünüz için Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfağının seçkin örneklerinden sunulduğu 5 yıldızlı yemeklerden dilediğinizi seçebilir, yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecek güzellikte bir gece yaşayabilirsiniz. Balo salonun yanı sıra otelin havuz başında düğününüzü planlayabilir, büyüleyici Marmara Deniz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte güzel bir gece geçirebilirsiniz

Ramada By Wyndham Tekirdağ
Malkara Yolu Üzeri 2. Km
Süleymanpaşa Tekirdağ Türkiye
Tel. +90 (282) 229 29 29
E-mail: info@ramadatekirdag.com
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin
Fırsatlardan Haberdar Olun
E-Posta Adresinizi Bildirin Etkinlikleri Önce Siz Öğrenin
This property is operated by ERD Hotel Management, Tourism and Investment Inc. under licence agreement with Ramada Woldwice Inc.